Regularny rozkład jazdy | Zmiany w rozkładzie jazdy | E-mail Newsletter

Tutaj znajdą Państwo wszystkie informacje na temat podróży: 

ważne wiadomośći o aktualnie obowiązujących rozkładach jazdy linii RE1/RB60 i RE2/RB61, jak również najnowsze wiadomości o zmianach rozkładów jazdy, opóźnieniach i ograniczeniach. Rozkłady jazdy trilex można pobrać w łatwy i wygodny sposób. 

Zawsze chcesz być informowany o bieżących zmianach? 

Zapisz się na biuletyn e-mailowy i otrzymuj najważniejsze informacje na swój telefon komórkowy lub komputer. Dowiedz się, czy na Twojej linii prowadzone są prace budowlane, czy nastąpiły zmiany w rozkładzie jazdy lub inne ograniczenia. Dzięki temu jesteś zawsze na bieżąco!

Pociągami trilex dalej do Polski

Trilex łączy trójkąt graniczny wokół Niemiec, Czech i Polski. Pociągi trilex kursują codziennie z Drezna na Górne Łużyce i dalej do Liberca lub Zgorzelca. W Zgorzelcu istnieją różne połączenia poprzez naszych partnerów - zarówno do Węglińca, Jeleniej Góry jak i Wrocławia Głównego. Aktualne rozkłady jazdy naszych partnerów KD (Koleje Dolnośląskie) i PR (Przewozy Regionalne) można znaleźć tutaj>>

Rozkłady jazdy & Aktualności


Wygodna przesiadka w Zgorzelcu

Ze względu na zelektryfikowaną sieć w Polsce dalsza jazda trilexem nie jest możliwa. Aby podróżni mogli wygodnie przesiąść się w pociągi do Polski np. w kierunku Wrocławia, pociągi trilex i pociągi naszego partnera KD są ze sobą skoordynowane. Podróżni mogą wygodnie przesiadać się w Zgorzelcu. Film przedstawia obecny sposób przesiadania się na stacji Zgorzelec. Aktualne rozkłady jazdy ze Zgorzelca w kierunku Polski znajdują się na tej stronie.