Impressum

Adres

Die Länderbahn GmbH DLB /
Regentalbahn GmbH
Bahnhofsplatz 1
94234 Viechtach

tel.: +49(89)5488897-25
e-mail: info@laenderbahn.com

Dyrektor zarządzający: Stephan Naue
Przewodniczący rady nadzorczej: Jost Knebel
Sąd Rejonowy w Deggendorf HRB 4299/HRB 4695
Numer VAT UE: DE812359121 / DE131449290

1. Treść strony

Pomimo starannego przygotowania i weryfikacji wszystkich treści, nie ponosimy odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność udostępnianych informacji. Roszczenia wobec Regentalbahn GmbH co do odpowiedzialności za prezentowane treści są zasadniczo wykluczone, chyba że istnieją dowody umyślnego lub rażącego zaniedbania. Prezentowane na stronie informacje są niezobowiązujące oraz mogą ulec zmianom. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia prezentowanych treści w całości lub częściowo bez uprzedniego powiadomienia.

2. Odniesienia i linki

Firma Regentalbahn GmbH nie ma żadnego wpływu na treść oraz na obecny i przyszły wygląd stron, które przekierowują do jej oferty. Odpowiedzialność za treść stron, na które przekierowują zamieszczone linki, ponoszą autorzy tychże stron. Ponieważ w chwili utworzenia przekierowania do polecanych stron nie stwierdziliśmy żadnych nielegalnych treści, nie ponosimy odpowiedzialności za zmiany wprowadzone na tych stronach po utworzeniu przekierowania. Ponadto nie mamy wpływu na wpisy osób trzecich, dokonywanych w księgach gości, na forach dyskusyjnych, w wykazach linków, na listach mailingowych oraz we wszystkich innych formach baz danych, do których zasobów możliwy jest wolny dostęp z zewnątrz.

3. Prawo autorskie i prawo do używania znaków zastrzeżonych

Wszystkie znaki firmowe i towarowe wymienione na niniejszej stronie internetowej i ewentualnie chronione przez strony trzecie podlegają bez ograniczeń przepisom obowiązującego prawa o używaniu znaków zastrzeżonych oraz prawom własności ich zarejestrowanego właściciela. Prawa autorskie do opublikowanych, utworzonych przez nas treści należą wyłącznie do Regentalbahn GmbH. Powielanie lub wykorzystanie tych treści w innych mediach elektronicznych lub drukowanych bez naszej wyraźnej zgody jest zabronione.

4. Polityka prywatności

W przypadku możliwości wprowadzania danych osobowych lub biznesowych (adres e-mail, nazwisko, adres pocztowy) na niniejszej stronie internetowej, udostępnianie tych danych przez użytkownika jest absolutnie dobrowolne. Gromadzenie przez osoby trzecie danych kontaktowych, takich jak adresy pocztowe, numery telefonu i faksu, a także adresy mailowe w celu przesyłania niezamówionych informacji jest niedozwolone. Wyraźnie zastrzegamy sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko nadawcom tzw. spamu w przypadku naruszenia tego zakazu.

5. Skuteczność prawna niniejszego wyłączenia odpowiedzialności

Niniejsze wyłączenie odpowiedzialności jest częścią składową witryny internetowej. Nawet jeżeli części lub poszczególne sformułowania niniejszego tekstu nie są zgodne, już nie są zgodne czy też nie są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, treść pozostałych części dokumentu nadal zachowuje swoją ważność.

6. Rozstrzyganie sporów

Länderbahn GmbH DLB nie bierze udziału w procesach rozstrzygania sporów przed konsumenckim organem pojednawczym.


Koncepcja, programowanie, content management system, tworzenie oprogramowania:

bitbox to agencja oferująca pełen zakres usług internetowych z naciskiem na mobilność / kolej

bitbox GmbH & Co. KG
Agentur für digitale Medien
Marie-Curie-Str. 3
Lüne-Park 21337 Lüneburg

e-mail kontakt@bitbox.de
web https://www.bitbox.de