Nasze pojazdy w skrócie

Nasze lokomotywy typu Desiro

Wsiadaj, ruszamy!

W „saksońskich” zielono-białych barwach, osiągające prędkość do 120 km/h i z miejscami siedzącymi dla 120 pasażerów – nasze lokomotywy typu SIEMENS Desiro (seria 642) idealnie nadają się do pokonywania krótszych i średnich odległości w transporcie regionalnym.

Wygodne fotele i w pełni klimatyzowane wnętrze zapewniają relaksującą podróż trilexem. Ponadto wejście do pociągu oraz toalety wewnątrz pojazdu dostępne są bez barier. Na potrzeby naszych gości utworzyliśmy w pojeździe strefę wielofunkcyjną, której lokalizacja oznaczona jest za pomocą umieszczonych obok drzwi wejściowych piktogramów. Strefa posiada miejsce na ok. 7 rowerów, wózki dziecięce i wózki inwalidzkie. Priorytetem jest przy tym zawsze transport osób.

Zobacz nasz pociąg trilex na panoramie 360°

Poznaj flotę trilex! Podczas wirtualnego spaceru, dzięki zdjęciom panoramicznym 360° o wysokiej rozdzielczości możesz, przed rozpoczęciem podróży, szybko i wygodnie dowiedzieć się na przykład jakie są opcje miejsc siedzących, jakimi ułatwieniami dla pasażerów dysponujemy i jakie jest wyposażenie pociągu. Pociągi trilex są sukcesywnie poddawane przebudowie i modernizacji. Wiele pojazdów prezentuje się już w atrakcyjnej nowej szacie. Dużo zmian zachodzi również we wnętrzach: nowe obicia na siedzeniach, małe i duże stoliki oraz mapy szlaków pieszych i rowerowych na kabinach WC. Odkryj zalety podróżowania z nami podczas wirtualnego spaceru 360°.

Rozpocznij spacer
Trilex ueber uns 360 Grad Ansicht 02

Serwis na pokładzie: Nasi opiekunowie klienta z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania

Doradztwo i sprzedaż w pociągu: Podczas przejazdów pociągiem trilex pomocą i wsparciem służą pasażerom pomocni i kompetentni opiekunowie klienta.

Komunikaty i ekrany informacyjne w pojeździe: Pasażerów na bieżąco informuje akustyczny i wizualny system informowania.


Bez barier: w podróży z wózkiem inwalidzkim, wózkiem dziecięcym i rowerem.

Niskopodłogowa konstrukcja naszych pojazdów umożliwia na odpowiednio wyposażonych peronach bezschodowe wsiadanie i wysiadanie. Dla osób na wózkach inwalidzkich lub pasażerów z wózkami dziecięcymi jest możliwość wysunięcia lub dostawienia rampy wyrównującej różnice poziomów. Nośność rampy wynosi 350 kg.