Uzavírka trati mezi Regensburg Hbf a Regenstauf – náhrada autobusem
Zrušení všech vlaků linky RE 25 alex mezi Regensburg Hbf a Schwandorfem. Zrušení všech vlaků linky RB 23 Oberpfalzbahn mezi Regensburg Hbf a Regenstaufem, částečné zrušení mezi Regenstaufem a Schwandorfem
Společnost DB InfraGO AG provede v období od 10. do 30. října 2025 rozsáhlé stavební práce na trati mezi Regensburg Hbf a Regenstaufem. Během tohoto období bude úsek zcela uzavřen.
To má následující dopad na vlakovou dopravu:
-
RE 25 (alex): Všechny vlaky mezi Regensburg Hbf a Schwandorfem jsou zrušeny.
-
RB 23 (oberpfalzbahn) a DB Regio: Všechny vlaky mezi Regensburg Hbf a Regenstaufem jsou zrušeny.
Mezi Regenstaufem a Schwandorfem jsou zrušeny pouze jednotlivé spoje.
Poznámka: Většina vlaků RB 23 a DB Regio nadále jezdí mezi Regenstaufem a Schwandorfem.
Pro zrušené vlakové spoje bude zajištěna náhradní autobusová doprava.
JÍZDENKY
Všechny jízdenky zůstávají platné i v náhradních autobusech. Prodej jízdenek v autobusech neprobíhá. Prosíme, zakupte si jízdenku předem online prostřednictvím Deutsche Bahn nebo v automatu na nádraží.
PŘEPRAVA KOČÁRKŮ A JÍZDNÍCH KOL
Přeprava jízdních kol v náhradních autobusech je možná pouze v případě dostatečné kapacity a není zaručena. Kočárky jsou přepravovány v omezeném množství.
BEZBARIÉROVOST
Cestujícím na vozíku nebo s kočárkem doporučujeme, aby se včas před plánovanou cestou přihlásili, protože ne každý autobus je bezbariérový. Vaše údaje prověří zákaznické centrum a předá je autobusovému dopravci. Využijte prosím online formulář Mobilitätszentrale.
Zohledněte prosím tyto změny při plánování své cesty. Vyhraďte si také více času na náhradní dopravu a v případě potřeby využijte dřívější spoje, abyste bezpečně stihli navazující vlaky. Podrobnější informace naleznete v jízdních řádech; všechny neuvedené spoje jedou podle pravidelného jízdního řádu. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
Náhradní autobusové zastávky
zpět na přehled